Agentura CzechInvest podporuje soutěž Cena německého hospodářství

|

Soutěž Cena německého hospodářství odměňuje firmy, které prosazují změny k lepšímu. Do jedné ze tří kategorií (Energetická efektivita, Digitalizace & inovace a Udržitelný rozvoj lidských zdrojů) se mohou zdarma hlásit všechny české společnosti do 500 zaměstnanců. Agentura CzechInvestu se stala hrdým partnerem soutěže.

Vítěz kromě jiného obdrží balíček služeb, které mu usnadní vstup na německý trh a pozvánku na akci v Haus der Deutschen Wirtschaft v Berlíně. Německo objevuje stále více českých firem jako vstupní bránu ke globálnímu obchodu. Oceněná firma získá také roční členství v Česko-německé obchodní a průmyslové komoře, která letos slaví 30 let od svého vzniku.

Přihlásit do soutěže se můžete zde, uzávěrka přihlášek je 15. září 2023. Soutěž se koná za podpory Spolkového ministerstva hospodářství a ochrany klimatu (BMWK) a pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely. Více informací najdete zde.

Kontakt pro média:

David Hořínek

PR manažer a tiskový mluvčí

+420 724 591 667

[email protected]

Zdroj: www.czechinvest.org

Czech Invest

CzechInvest: Nová publikace Investment Climate představuje cenné informace pro investory na jednom místě

Agentura CzechInvest přichází s novým Investment Climate v anglickém jazyce, který je základním uceleným marketingovým materiálem o Česku. Tato publikace nabízí přehled o ekonomickém a politickém prostředí země a upozorňuje na klíčové výhody, pobídky a příležitosti dostupné investorům, kteří se chtějí usadit v srdci Evropy. Vydáním nové brožury o investičním klimatu v Česku učinil CzechInvest významný krok v poskytování cenných informací potenciálním investorům.Připojené soubory

Czech Invest

Stát připravuje rozvoj vzdělávání v okolí parku Líně. Prvních 700 milionů půjde na rozšíření základních škol

Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo školství pokračují v jednáních o další podpoře vzdělávání na Plzeňsku v souvislosti s přípravou Strategického podnikatelského parku Líně, jehož jádrem má být gigafactory na výrobu bateriových článků do elektromobilů. Už v červenci přitom vláda ve svém usnesení přislíbila investovat 700 milionů korun na posílení kapacit místních škol o 600 žáků.