Raiffeisenbank zpřístupňuje zobrazení jiných účtů ve svém bankovnictví

|

Klienti Raiffeisenbank, kteří mají účet i u jiné banky, si jej mohou nově připojit do internetového bankovnictví Raiffeisenbank a získat tak přehled o svých dalších účtech. Díky nástrojům zpřístupněným směrnicí PSD2 banka umožňuje zobrazovat zůstatky, transakční historii či detaily účtu jiné banky přímo v internetovém bankovnictví Raiffeisenbank.

Nově je možné do internetového bankovnictví Raiffeisenbank připojit a zobrazovat účty AirBank, České spořitelny, ČSOB a Moneta Money Bank. V následujících týdnech banka přidá také Komerční banku.

„Chceme klientům vyjít vstříc ve všech možných ohledech, proto nyní zjednodušujeme přístup k jejich dalším účtům prostřednictvím našeho internetového bankovnictví. V digitalizaci se snažíme stále posouvat a už nyní zvládnou naši klienti 95 procent běžné agendy online,” říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Už dříve banka v souladu s regulací PSD2 zavedla bezpečnější a pohodlnější ověřování plateb na internetu pomocí aplikace RB klíč, která potvrzuje internetové platby otiskem prstu nebo Face ID a odpadá tak zdlouhavé přepisování kódů ze sms zpráv. Od jejího spuštění v prosinci 2019 si jí stáhlo na 310 tisíc klientů.

Zdroj: www.rb.cz

Raiffeisen BANK

Raiffeisenbank prodlužuje soutěž o 30 x 10 000 korun do konce listopadu

Soutěž pro aktivní klienty Raiffeisenbank pokračuje. I v říjnu a listopadu může třicet klientů vyhrát deset tisíc korun. Stačí mít v daném měsíci příchozí platby na účet ve výši patnácti tisíc korun a zároveň tři odchozí platby v bankovnictví či kartou. Současná akce měla končit v září, nyní potrvá až do konce listopadu.