Raiffeisenbank nabízí studentům k založení běžného účtu finanční odměnu navíc

|

Studenti mohou nyní při založení účtu v Raiffeisenbank získat finanční bonus. Pokud si plnoletý student sjedná účet, může získat 500 Kč měsíčně po dobu prvního půl roku. Jednorázová odměna 555 Kč pak čeká na nezletilé studenty, kterým založí studentský účet rodiče.

Raiffeisenbank nově příchozím studentům (do 26 let) sjednává AKTIVNÍ účet s vedením zdarma až v 18 měnách pod jedním číslem účtu. Pro získání finanční odměny musí plnoletí studenti v každém měsíci alespoň třikrát zaplatit platební kartou vedenou k danému účtu, nezletilým stačí do konce října 2023 alespoň jedna platba.

„Na učení základů finanční gramotnosti není nikdy brzy. Aktuální akce může rodiče přimět zajít s dítětem na pobočku, aby pochopilo, jak bankovní svět funguje. Zároveň tím získá vedení účtu zdarma a k tomu i 555 korun jako kapesné. Zletilým studentům zase založení účtu online zabere necelých deset minut, a navíc získají k dobru celkem 3000 korun,“ říká ředitel produktového managementu Raiffeisenbank Petr Štětka.

Kampaň platí pro účty založené od 21. 8. 2023. Dětský bonus je možno získat od tohoto data až do 15. 10. 2023.

Zdroj: www.rb.cz

Raiffeisen BANK

Za tři čtvrtletí roku 2020 vykázala Raiffeisenbank čistý zisk ve výši 1,7 miliardy korun

„Prvních devět měsíců letošního roku se neslo ve znamení řešení nestandardních situací a reakcí na pandemii koronaviru, která velmi ovlivnila jak pracovní, tak osobní život nás všech. I přes všechna úskalí, kterými jsme jako banka procházeli, se nám podařilo nejen spustit plánované služby, ale také uzavřít řadu důležitých obchodních transakcí, z čehož mám velkou radost,“ komentuje situaci v Raiffeisenbank její generální ředitel Igor Vida.