Přihlaste se na studijní cestu inkubátorů a akcelerátorů do Silicon Valley

|

Agentura CzechInvest pořádá na přelomu října a listopadu ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Los Angeles studijní cestu do podnikatelských a inovačních inkubátorů a akcelerátorů startupů v Silicon Valley a západní Nevadě. Zájemci se mohou hlásit do 10. října.

Cílem studijní cesty je, aby se české inkubátory, akcelerátory a inovační centra inspirovaly službami, které inovační infrastruktury v Silicon Valley poskytují svým klientům, tedy startupům a inovativním podnikům. Právě toto místo je všeobecně považováno za nejlepší ekosystém pro startupy na světě. Cesta bude probíhat od 30. října do 3. listopadu a během ní zájemci navštíví veřejné i soukromé inkubátory a akcelerátory, fondy rizikového kapitálu a centra na podporu podnikání studentů na univerzitách. Doprava po USA je hrazena díky programu PROPED, ostatní náklady na letenky, hotely a stravu si účastníci hradit sami.

V případě zájmu či dotazů se prosím obraťte na [email protected]

Kontakt pro média:

David Hořínek

PR manažer a tiskový mluvčí

+420 724 591 667

[email protected]

Zdroj: www.czechinvest.org

Czech Invest

Nový pohled na inovační politiku přináší studie MPO a JRC

Nový pohled na inovační politiku České republiky a klíčové směrnice pro dosažení větší udržitelnosti. Ministerstvo průmyslu a obchodu a Joint Research Centre (JRC) Evropské komise vypracovalo studii „Sladění chytré specializace s transformativní inovační politikou“ (Aligning smart specialisation with transformative innovation policy).