Novou finanční ředitelkou Raiffeisenbank je Kamila Makhmudová

|

Od 1. prosince je Kamila Makhmudová novou finanční ředitelkou a členkou boardu Raiffeisenbank. Primárně se bude věnovat finančním aktivitám Raiffeisenbank, Raiffeisen Leasing a Raiffeisen stavební spořitelny. Zároveň bude přispívat k rozvoji banky, zejména směrem k nedávným akvizicím.

Kamila má více než 20letou zkušenost v mezinárodním bankovnictví a rozsáhlou expertizu ve fúzích a akvizicích z organizací uvnitř Evropy i mimo ni. Její poslední pozicí byla ředitelka korporátního rozvoje a řízení strategií v Raiffeisen Bank International, kde vedla tým starající se o akvizici Equa bank v České republice.Jejími koníčky jsou cestování, jízda na koni, jóga a hiking. Říká o sobě, že je celoživotní studentkou, protože stále nachází něco zajímavého, co se může naučit jak po profesní, tak osobní stránce.

finanční ředitelka

Zdroj: www.rb.cz

Raiffeisen BANK

Spořicí účty jsou u Čechů stále oblíbené, skoro polovina ale neví, kolik jim vynáší

Pro většinu Čechů je spořicí účet součástí jejich bankovního portfolia. Téměř polovina ale neví, jakým procentem se jejich naspořené peníze úročí. Pro 40 % Čechů je spořicí účet místem, kam odkládají peníze nepravidelně, pokud jim nějaké po uhrazení výdajů zbydou. Majiteli jsou většinou Češi s maturitou nebo vysokoškolským titulem. Data vyplynula z reprezentativního průzkumu NMS Market Research pro Raiffeisenbank.